pRetinol™ Protivráskové a hydratační sérum 30ml

pRetinol™ Protivráskové a hydratační sérum 30ml

NOVINKA

Pleťové sérum proti vráskám s jedinečným patentovaným komplexem pRetinol™, exkluzivní směsí Minerálů z Mrtvého moře Osmoter™, výtažků z řasy z Mrtvého moře Dunaliella Salina a biotechnologických složek. Komplex funguje jako bezpečný Retinol přirozeně působící na pokožku pro redukci hlubokých vrásek a docílení hladké pleti. Viditelně zlepšuje zářivost, tón a texturu pokožky.

1400 Kč s DPH

Výrobce: AHAVA

Pleťové sérum proti vráskám s jedinečným patentovaným komplexem pRetinol™, exkluzivní směsí Minerálů z Mrtvého moře Osmoter™, výtažků z řasy z Mrtvého moře Dunaliella Salina a biotechnologických složek.

Komplex funguje jako bezpečný Retinol přirozeně působící na pokožku pro redukci hlubokých vrásek a docílení hladké pleti. Viditelně zlepšuje zářivost, tón a texturu pokožky.

AHAVA R&D team objevil novou přírodní formu Retinolu bez vedlejších účinků.

  • Patent je založen na přirozené enzymatické aktivitě kůže, která sama produkuje Retinol cíleně do jednotlivých buněk dle jejich potřeby.
  • AHAVA pRetinol™- patentovaný komplex je formulován tak, aby fungoval jako bezpečný přírodní Retinol pro redukci vrásek a hladší povrch pokožky.
  • Pouze tímto způsobem - Retinol se vyrábí v kůži, na místě přesně podle potřeb a „požadavků" pokožky, aniž by nutil pokožku přizpůsobit se molekule retinolu, tedy bez běžných vedlejších účinků.

Protivráskové a hydratační sérum s bezpečným Retinolem:

  • bezpečné a účinné protivráskové sérum s obsahem bezpečného Retinolu bez vedlejší účinků
  • dlouhotrvající hloubková hydratace a výživa, vitalita, hebkost a zářivost pleti
  • patentovaný komplex pRetinol™ je založen na přirozené tvorbě Retinolu díky aktivním ingrediencím řasy z Mrtvého moře s vysokým obsahem Betakarotenu, patentované složky Osmoter™ plné Minerálů z Mrtvého moře a biotechnologických přísad
  • obsahuje Gatuline® - viditelně vyhlazuje pokožku a redukuje hluboké vrásky
  • obsahuje 3D™ Complex - patentovaná kombinace Minerálů z Mrtvého moře, výtažků z datlí a mořské řasy z Mrtvého moře Dunaliella Algae, který posiluje pokožku proti volným radikálům a vyhlazuje vrásky
  • obsahuje Olej z rýžových otrub - jedná se o přírodní hydratační složku, která působí protivráskově a dodává pokožce hloubkovou výživu
  • sérum je vhodné pro pleť od 25let

POUŽITÍ:

Aplikujte 2-3 pumpičky na čistou pleť jako první krok Vaší denní a noční péče.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tyto internetové stránky používají soubory Cookies. Bližší informace o používání souborů Cookies najdete na stránce s informacemi o Ochraně osobních údajů.