WELSMILE - Zubní pasta s aniony a minerály 165 g

WELSMILE - Zubní pasta s aniony a minerály 165 g

WELSMILE - výjimečná zubní pasta s unikátním obsahem aktivních anionů a vzácných prvohorních minerálních solí zkrystalizovaných v oblasti Tibetu před 300 miliony let je revolučním průlomem ve světě dentální hygieny.

165 Kč s DPH

Spojení těchto zdravotvorných elementů a nejmodernějších technologií zajišťuje mimořádně efektivní ochranu chrupu a dásně a poskytuje komplexní, dlouhodobou péči pro zdravou ústní dutinu. Záporně nabité ionty (aniony) omezují pronikání bakterií do zubů, vznik parodontózy i krvácení dásně. Jako tzv. vzdušné vitamíny v ústní dutině neutralizují viry s kladným nábojem.

Přidaný vitamín B2 účinně redukuje záněty dásně, rtů i jazyka. Čerstvá příchuť zeleného čaje a pravá přírodní složka máty eliminují nežádoucí odér z úst a starají se o dlouhotrvající, chladivou a osvěžující chuť v ústech i příjemně svěží dech.


Pokyny: Zuby čistěte ráno a večer, nejlépe vždy alespoň 3 minuty. Tak si zajistíte maximální užitek z blahodárného proudu anionů, které se začínají v pastě aktivizovat až při mechanické činnosti a teplotě vlastní lidskému organismu. Čím déle tedy čistíte - tím více anionů ve svých ústech vygenerujete ! Nezapomínejte, že na zubech žije pouze 20 % patogenních bakterií a zbývajících 80 % vytváří škodlivé mikroklima na sliznicích ústní dutiny. Proto je tak důležité čistit všechny dostupné prostory dutiny ústní včetně jazyka ! Po nanesení pastu navlhčete vodou. Po vyčištění ústní dutinu řádně vypláchněte vodou. Nepolykejte. U dětí do 6-ti let aplikujte pod vedením dospělých množství pasty ve velikosti hrášku. I při této unikátní péči nezapomínejte nejméně jednou za rok navštívit svého dentistu.

Upozornění : Nepoužívejte při individuální nesnášenlivosti na jednotlivé složky. Nevdechujte. Chraňte před přímým teplem. Skladujte na suchém, chladném a tmavém místě. Spotřebujte nejlépe do 3 let od data uvedeného na obalu.

NEOBSAHUJE FLUORID. NEOBSAHUJE CUKR. NEOBSAHUJE DIETHYLENGLYKOL.

OBSAH : 165 g

Výrobce a dovozce do EU: Fudi Health Technology Co., Ltd., Shanghai Pudong New Area, No. 6 Mission Road, Putuo 218, People´s Republic of China Země původu: Čína

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tyto internetové stránky používají soubory Cookies. Bližší informace o používání souborů Cookies najdete na stránce s informacemi o Ochraně osobních údajů.