Osvěžující čistící gel na všechny typy pleti 100ml

Osvěžující čistící gel na všechny typy pleti 100ml

Tento k pokožce šetrný osvěžující čistící gel se sílou Minerálů z Mrtvého moře a patentované složky Osmoter™ , je určen k dennímu čištění pleti a zabraňuje vysušování.

380 Kč s DPH

Výrobce: AHAVA

Tento k pokožce šetrný osvěžující čistící gel se sílou Minerálů z Mrtvého moře a patentované složky Osmoter™ , je určen k dennímu čištění pleti a zabraňuje vysušování. Jemně čistí veškeré nečistoty a odstraňuje make–up díky Allantoinu, Vitamínu E, extraktu ze Zázvoru a Ginko Bilobě . Zvyšuje přirozenou vlhkost pleti a její vláčnost. Pleť je obnovena, čistá, hydratovaná a svěží.

Použití: Naneste dostatečné množství čistícího gelu na navlhčený obličej, jemně masírujte a poté opláchněte teplou vodou. Vyhněte se oblasti očí.

Neobsahuje Parabeny a ani Sulfáty SLS/SLES, je alergologicky testováno a schváleno pro citlivou pokožku. Oftamologicky testováno. Není určeno pro děti do 3let.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tyto internetové stránky používají soubory Cookies. Bližší informace o používání souborů Cookies najdete na stránce s informacemi o Ochraně osobních údajů.