Osmoter oční SuperSérum 15ml

Osmoter oční SuperSérum 15ml

Trojnásobná koncentrace patentované směsi minerálů Osmoter™ z Mrtvého moře je skutečnou energetickou a hydratační bombou pro buňky pokožky citlivého očního okolí.

980 Kč s DPH

Výrobce: AHAVA

Trojnásobná koncentrace patentované směsi minerálů Osmoter™ z Mrtvého moře je skutečnou energetickou a hydratační bombou pro buňky pokožky citlivého očního okolí. Sérum zmenšuje otoky kolem očí, bojuje proti kruhům očního okolí pomocí výtažků z Albízie – Perského hedvábí, Kofeinu a Aloe Vera. Bojuje proti vráskám, dehydrataci a ztrátě pružnosti. Zvyšuje jas pokožky a její rozzáření díky výtažkům ze Strelície Nikolai, výtažky z Okurky pleť zklidňují a zjemňují, Lecitin zabraňuje vysušování a Vilín napomáhá zpevnění pleti. Napravuje viditelné známky pokročilého stárnutí pleti. Linky a vrásky jsou výrazně redukovány, vlhkost, pružnost a pevnost jsou viditelně obnoveny.


Patentovaná složka Osmoter™ byla povýšena na vyšší úroveň a v roce 2016 společnost AHAVA vyvinula revoluční, ještě koncentrovanější exkluzivní Crystal Osmoter X3 , který udržuje maximální hydrataci pokožky uzavřením vlhkosti v buňkách, detoxikuje buňky a dodává jim energii. Bojuje proti předčasnému stárnutí pleti a viditelně vyhlazuje pleť.


Osmoter™X3 je třikrát koncentrovanější než samotný Osmoter™ . Je klíčový pro mezibuněčné funkce pokožky. Dodává pokožce více hydratace a uzavírá ji v buňkách, dodává pleti více jasu a přináší životaschopnost buňkám pro zvýšení jejich funkcí a udržení mladistvého vzhledu pleti.

Použití: Aplikujte 1 kapku na čistou pleť na každé oční okolí, jemně vklepejte a nechejte vstřebat.

Neobsahuje Parabeny a ani Sulfáty SLS/SLES, je alergologicky testován a schválen i pro citlivou pokožku. Není určen pro děti do 3let.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tyto internetové stránky používají soubory Cookies. Bližší informace o používání souborů Cookies najdete na stránce s informacemi o Ochraně osobních údajů.