Osmoter koncentrát pleťové SuperSérum 30ml

Osmoter koncentrát pleťové SuperSérum 30ml

Unikátní koncentrované optimalizační SuperSérum pro zářivou pleť obsahuje trojnásobnou koncentraci látky Osmoter™, exkluzivní směs minerálů z Mrtvého moře.

1040 Kč s DPH

Výrobce: AHAVA

Unikátní koncentrované optimalizační supersérum pro zářivou pleť obsahuje trojnásobnou koncentraci látky Osmoter™, exkluzivní směs minerálů z Mrtvého moře. Osmoter™ pomáhá posílit hydratační funkci buněk. Napravuje viditelné známky pokročilého stárnutí pleti. Linky a vrásky jsou výrazně redukovány, vlhkost, pružnost a pevnost jsou viditelně obnoveny. Zvyšuje přirozenou schopnost pleti udržet vlhkost díky exkluzivním složkám z Mrtvého moře, Kyselině Hyaluronové a výtažkům z hnědé řasy Čepelatky prstnaté. Svým vysokým množstvím minerálů z Mrtvého moře zajišťuje celkovou regeneraci, hydrataci a výživu pokožky. Pleť je jasnější, hladší a má viditelně mladistvější vzhled. Sérum je vhodné pro ženy všech věkových kategorií a typů pleti.


Patentovaná složka Osmoter™ byla povýšena na vyšší úroveň a v roce 2016 společnost AHAVA vyvinula revoluční, ještě koncentrovanější exkluzivní Crystal Osmoter X3, který udržuje maximální hydrataci pokožky uzavřením vlhkosti v buňkách, detoxikuje buňky a dodává jim energii. Bojuje proti předčasnému stárnutí pleti a viditelně vyhlazuje pleť.


Osmoter™X3 je třikrát koncentrovanější než samotný Osmoter™ . Je klíčový pro mezibuněčné funkce pokožky. Dodává pokožce více hydratace a uzavírá ji v buňkách, dodává pleti více jasu a přináší životaschopnost buňkám pro zvýšení jejich funkcí a udržení mladistvého vzhledu pleti.

Použití: Používejte ráno a večer na vyčištěný obličej, krk a dekolt. Následně aplikujte denní nebo noční krém AHAVA.

Neobsahuje Parabeny a ani Sulfáty SLS/SLES, je alergologicky testován a schválen i pro citlivou pokožku. Není určen pro děti do 3let.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tyto internetové stránky používají soubory Cookies. Bližší informace o používání souborů Cookies najdete na stránce s informacemi o Ochraně osobních údajů.