Čistící mýdlo s Bahnem z Mrtvého moře 100gr

Čistící mýdlo s Bahnem z Mrtvého moře 100gr

Čistící mýdlo s Bahnem z Mrtvého moře hloubkově čistí, hydratuje a vyživuje.

190 Kč s DPH

Čistící mýdlo s Bahnem z Mrtvého moře hloubkově čistí, hydratuje a vyživuje velmi suchou, začervenalou, podrážděnou a nemocnou pokožku (psoriáza, exémy, apod). Kombinací patentované složky Osmoter™ plné Minerálů, patentované technologie Dermud™ zpracování léčivého minerální Bahna z Mrtvého moře, Kukuřičného škrobu, čistí, zklidňuje, hloubkově hydratuje a poskytuje okamžitou úlevu suché, podrážděné pokožce a obnovuje její přirozené pH. Zanechává pokožku čistou, vláčnou, jemnou, dobře hydratovanou. Má antibakteriální účinky a je vhodné i na mastnou a aknózní pleť.

Použití: Aplikujte na vlhkou pokožku, napěňte a pak smyjte teplou vodou. Mohly by Vás zajímat i produkty řady AHAVA Dermud a AHAVA Dermud Leave on Muds, které jsou vhodné na mastnou a aknózní pleť.

Neobsahuje Parabeny a ani Sulfáty SLS/SLES, produkt je alergologicky testován a schválen pro citlivou pokožku. Není určen pro děti do 3let.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tyto internetové stránky používají soubory Cookies. Bližší informace o používání souborů Cookies najdete na stránce s informacemi o Ochraně osobních údajů.