Hydratační gel krém pro muže 50ml

Hydratační gel krém pro muže 50ml

NOVINKA

Hloubkově hydratační gel krém vyvinutý speciálně pro aktivní muže. Obsahuje patentovanou složku Osmoter™ s 21ti Minerály z Mrtvého moře a je založen na speciálně vyvinuté hydratační technologii Moisture Suspension RE. Díky výtažkům z Aloe Vera a dalším aktivním ingrediencím poskytuje dokonalou hydrataci během celého dne. Krém má lehkou texturu, je vhodný pro teplejší roční období a určený pro všechny typy pleti.

625 Kč s DPH

Výrobce: AHAVA

Hloubkově hydratační gel krém pro muže:

  • obnovuje pokožku díky 21ti Minerálům z Mrtvého moře a patentované složce Osmoter™, které uzamykají vhkost hluboko v pokožce
  • je založen na speciálně vyvinuté technologii Moisture Suspension RE - optimalizuje přirozenou schopnost Minerálů z Mrtvého moře zadržovat vlhkost uvnitř pokožky a tím udržovat hydrataci pleti po celý den
  • obsahuje patentovanou složku PENTAVITIN - udržuje dlouhodobou hydrataci pokožky
  • obsahuje Aloe Vera, Aminokyseliny a Antioxidanty pro dokonalou výživu, hydrataci a klidnění podrážděné pleti
  • zanechává pokožku zklidněnou, hloubkově hydratovanou, vyživenou a svěží
  • krém je vhodný pro všechny typy pleti.

POUŽITÍ:

Aplikujte dostatečné množství krému na čistou a suchou tvář.

 

OSMOTER™

Co je na kosmetice AHAVA jedinečné - Minerální pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje její regeneraci a přispívá k udržení optimální hladiny vlhkosti pleti. Chrání pokožku proti škodám způsobených znečištěným ovzduším a zpomaluje proces stárnutí pleti. Výsledkem je obnovená pružnost, zdravější a neuvěřitelně měkká pokožka s mladistvým vzhledem.

Všechny výrobky AHAVA obsahují exkluzivní Minerální pleťový Osmoter™.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tyto internetové stránky používají soubory Cookies. Bližší informace o používání souborů Cookies najdete na stránce s informacemi o Ochraně osobních údajů.