Olivový olej Critida 5 litrů - plech

Olivový olej Critida 5 litrů - plech

Omlazení - zdraví - moře - slunce - Kréta - trpělivost - pokora - úcta k tradicím.

1380 Kč s DPH

Omlazení - zdraví - moře - slunce - Kréta - trpělivost - pokora - úcta k tradicím : to vše se snoubí v tomto originálním a ˇpro chuťové buňky mimořádně lahodném, za studena lisovaném panenském olivovém oleji. Dar lidstvu od Matky Země !

Prémiová jakost olivového oleje získáva-ného přímo z oliv pouze mechanickými postupy. Odrůda oliv : 100% Koroneiki. První lisování za studena.Olivy jsou sbírány ručně v ideálním stupni zralosti a jsou lisovány bezprostředně po sběru. Critida je rodinná firma, která již po tři generace vyrábí olivový olej tradičními postupy - jako za starých dobrých časů.

Jednoduché zpracování, dokonalá čistota při stáčení a balení, vše podle řádu pro zachování charakteristické vůně a veškerých vitamínů. Konzumentům olej přináší kromě kulinářských zážitků také významný zdravotní prospěch celému organismu díky vysokému obsahu Omega-3 nenasycené kyseliny a-linolenové. Dobrou chuť a Na zdraví !

Obal: zdravotní plech ( FE )

Země původu : Ř E C K O

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tyto internetové stránky používají soubory Cookies. Bližší informace o používání souborů Cookies najdete na stránce s informacemi o Ochraně osobních údajů.