Vložky s aktivními aniony - Intimky DUO balení - 2 x 20 ks

Vložky s aktivními aniony - Intimky  DUO balení - 2 x 20 ks

SKUTEČNĚ plně funkční ORIGINAL (určený pro evropský) - stále populárnějších, ale jak už to bývá i více či méně zdařile napodobovaných intimních potřeb.

147 Kč s DPH

Tyto produkty obsahují světový patent - anionový proužek - díky nanotechnologii utkaný z nerostu turmalínu. Takto vytvořená, nezpochybnitelně působící vrstva se aktivuje až při kontaktu s teplotou a vlhkostí vlastní lidské pokožce a právě tímto okamžikem začíná až na 24 hodin vysílat intenzivní, přírodní a bezpečný pramen anionů v množství 5800 jednotek (molekul) na 1 krychlový centimetr.

V našem okolí např. v domácnosti či v kanceláři se naměřené hodnoty anionů pohybují mezi pouhými 200 - 250 jednotkami na 1 krychlový centimetr. Aniony jsou pro své prokazatelně příznivé účinky na lidský organismus nazývány vzdušnými vitamíny a skutečně platí, že čím větší množství jich v našem okolí je, tím zdravější je prostředí ve kterém se pohybujeme.

PŘEDNOSTI : aktivní antibakteriální, protizánětlivé a protiplísňové účinky - posílení imunitního systému - zlepšení hormonální rovnováhy a látkové výměny - eliminace zápachu a udržování optimální hladiny pH pokožky - prodloužený čas bezpečného použití - ultravysoká vstřebatelnost - šetrnost (mnohem nižší spotřeba) - vždy suché a celkově prodyšné - 100% ekologicky odbouratelné - sterilní a hermeticky uzavřené balení.

Aniontové produkty blahodárně působí na činnost nadledvinek, které se významně podílejí na regulaci krevního tlaku a udržování optimální vodní a elektrolytové rovnováhy lidského těla. Mají vliv i na regulaci hladiny krevního cukru. Nejen pro tyto přednosti je škála bezpečného a přínosného použití novinkové aniontové technologie velice široká.

POUŽITÍ : opakované infekce močového ústrojí - choroby pohlavních orgánů - úniky moči - prostatické obtíže - hemeroidy - pásové opary - opruzeniny a proleženiny - problematické vstřebávání srůstů, cyst a myomů - nebo jako účinná prevence výše uvedených stavů.

Tyto produkty jsou doporučovány jako účinná pomůcka pro příznivější průběh šestinedělí.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tyto internetové stránky používají soubory Cookies. Bližší informace o používání souborů Cookies najdete na stránce s informacemi o Ochraně osobních údajů.