Kyselina listová s komplexem B vitamínů 30 tobolek

Kyselina listová s komplexem B vitamínů 30 tobolek

Kyselina listová se významně podílí na procesu dělení buněk, přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství.

66 Kč s DPH

Pomáhá normalizovat krvetvorbu, syntézu aminokyselin a metabolismus homocysteinu. Příznivě ovlivňuje funkci imunitního systému i psychickou činnost, snižuje únavu a vyčerpání.

Vitamín B2 přispívá k činnosti nervového systému, energetického metabolismu i k udržení normálního stavu zraku. Dále normalizuje stav pokožky a sliznic i tvorbu červených krvinek.

Vitamín B6 podporuje funkci imunitního systému, tvorbu červených krvinek a energetický metabolismus, snižuje únavu a vyčerpání, podílí se na regulaci hormonální aktivity.

Vitamín B12 přispívá k normální tvorbě červených krvinek, posiluje imunitní systém a podporuje energetický metabolismus.

Přípravek je vhodný zejména při dlouhodobém užívání léčiv, při hormonální antikoncepci a při vysoké konzumaci kávy a alkoholu a při mírnění devastačního působení aktivního či pasivního kouření.

Obsah : 30 tobolek, hmotnost obsahu 8 g

Dávkování : 1 tobolka denně

Složení v 1 dávce (0,266 g) přípravku:
Maltodextrin (plnidlo), stearan hořečnatý (protispékavá látka), vitamín B2 (ryboflavin) 4 mg (tj. 286 % RVH*), vitamín B6 (pyridoxin) 4 mg (tj. 286 % RVH*), kyselina listová 4000 mg (tj. 200 % RVH*), vitamín B12 (kyanokobalamin) 20 mg (tj. 80 % RVH*), obal tobolky: želatina *RVH: referenční výživová hodnota

Upozornění: Není určeno dětem do 14 let. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte při teplotě 5 - 25°C. Chraňte před přímým slunečním světlem. Po otevření uchovávejte v chladnu. Výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Výrobce: VIRDE, Česká republika

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tyto internetové stránky používají soubory Cookies. Bližší informace o používání souborů Cookies najdete na stránce s informacemi o Ochraně osobních údajů.