Koncentrát vitamínu C v max. vstřebatelné formě 480 ml

Koncentrát vitamínu C v max. vstřebatelné formě 480 ml

V tomto produktu vyráběném v Kanadě a splňujícím nejpřísnější certifikační parametry ( ISO, GMP, Kosher a řadu dalších ) se k vám dostává účinný zdroj vitamínu C.

993 Kč s DPH

V tomto produktu vyráběném v Kanadě a splňujícím nejpřísnější certifikační parametry ( ISO, GMP, Kosher a řadu dalších ) se k vám dostává účinný zdroj vitamínu C, který snadnou formou umožňuje dodávat tělu jeho potřebnou dávku. Pro maximálizaci účinku obohaceno zinkem a selenem v optimalizovaných denních dávkách.

Užívání Aku 4 complexu posiluje imunitu a odolnost organismu, urychluje hojení, jako antioxidant zabraňuje poškozování buněk volnými radikály, stabilizuje ostatní antioxidační vitamíny a tak zvyšuje jejich účinnost, je nezbytný pro růst a obnovu tkání (šlach, cév, kostí, chrupavek apod.), pomáhá zvládat psychický i fyzický stres, pomáhá snižovat hladinu nežádoucího cholesterolu v krvi, je nezbytný pro přeměnu kyseliny listové do její aktivní formy, blokuje vznik nádorů způsobených nitrosaminy.

Dále posiluje vlásečnice a buněčné stěny a má zásadní význam pro tvorbu kolagenu ( bílkoviny nacházející se v pojivové tkáni ). Předchází tak podlitinám, udržuje vazy, šlachy a dásně silné a zdravé. Významnou měrou se podílí na výrobě hemoglobinu v červených krvinkách, jež napomáhají organismu správně absorbovat velice potřebné železo ze stravy. Aku 4 complex je určen pro trvalé, každodenní užívání. U vitamínu C, jak známo a potvrzeno, nehrozí riziko předávkování. Jeho nadbytečné množství je snadno vyloučeno z těla.

Dávkování: Doporučená denní dávka: 15 ml (1/2 odměrky) denně

Není určeno dětem a těhotným ženám

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tyto internetové stránky používají soubory Cookies. Bližší informace o používání souborů Cookies najdete na stránce s informacemi o Ochraně osobních údajů.