PINKY - Tonikum pro podporu dětského organismu 480 ml

PINKY - Tonikum pro podporu dětského organismu 480 ml

Tento produkt vyráběný v Kanadě je ve své kategorii považován za absolutní světovou špičku.

894 Kč s DPH

Obsahuje unikátní kombinaci čistě přírodních látek na podporu rostoucího dětského organismu. Umožňuje jednoduché užívání vitamínů, minerálů a účinných rostlinných látek doslova jedním polknutím. S ohledem na specifické potřeby dětského a pubertálního organismu povzbuzuje a reguluje metabolizmus, zajišťuje snadnější odbourávání jeho zplodin a jiných škodlivých látek, zvyšuje obranyschopnost organismu, zvyšuje odolnost vůči fyzické i psychické zátěži a usnadňuje regeneraci.

Jako komplexní doplněk stravy zajišťuje dětskému organismu přísun všech nejdůležitějších specifických živin. Toto rostlinné harmonizační tonikum pro děti dodává vitamíny, minerály a rostlinné látky v potřebném složení pro rostoucí organismus.

PINKY obsahuje laktát - glukonát vápníku a hořčíku. Vápník a hořčík v této formě mají vynikající vstřebatelnost, rozpustnost - schopnost mimořádně kvalitního biologického zpracování organismem a to bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Jednoduchým užíváním produktu PINKY mají děti zajištěn vyvážený přísun důležitých látek pro jejich správný vývoj a růst. Hroznová, jablečná, citrónová, banánovo-jahodová šťáva spolu s javorovým sirupem a šťávou z černé mrkve dodávají PINKY plnému účinných látek příjemnou chuť.

Dávkování: Děti od 3 let 15ml (1/2 odměrky denně)

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tyto internetové stránky používají soubory Cookies. Bližší informace o používání souborů Cookies najdete na stránce s informacemi o Ochraně osobních údajů.