Obnovující peeling na citlivou pleť 8ml

Obnovující peeling na citlivou pleť 8ml

Obnovující peeling aktivně stimuluje obnovu pokožky, odstraňuje odumřelé kožní buňky a pleť je opět zářivá, tónově vyvážená a dlouhodobě jemná.

40 Kč s DPH

Hlídací pes

Nejdříve se musíte přihlásit

Výrobce: AHAVA

Obnovující peeling aktivně stimuluje obnovu pokožky, odstraňuje odumřelé kožní buňky a pleť je opět zářivá, tónově vyvážená a dlouhodobě jemná. Kombinací patentovaných složek Minerálů z Mrtvého moře Osmoter™, blahodárných účinků Bahna z Mrtvého moře Phyto Dermud™ Komplex, optimalizované směsi Ovocných kyselin s novou technologií Citration™, Aloe Vera, Allantoinu, je pleť obnovena, čistá, odumřelé kožní buňky jsou odstraněny a pleť je opět zářivá a tónově vyvážená. Technologie Citration™ využívá vysoké koncentrace přírodní vody z Mrtvého moře ke stabilizaci dodávky čistého vitamínu C, působícího na stav pleti a její jas. Vhodné pro citlivou a problémovou pleť.

Použití: Aplikujte v dostatečném množství na suchý obličej, kromě očního okolí a krátce vmasírujte. Nechejte působit minimálně 10minut a poté smyjte teplou vodou.


Neobsahuje Parabeny a ani Sulfáty SLS/SLES, peeling je alergologicky testován a schválen pro citlivou pokožku. Není určen pro děti do 3let.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tyto internetové stránky používají soubory Cookies. Bližší informace o používání souborů Cookies najdete na stránce s informacemi o Ochraně osobních údajů.